17668.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1930 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Orvosi Napló. Bp., 1930, Posner-ny., II-VIII+3+82+16+IX-XV p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Kitöltetlen.