Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 29

17842.

Rufpreis:
3 000 HUF
17843.

Rufpreis:
3 000 HUF
Klasszikus rajzfilmek. 5 történet. Bp., 1995. Impex. Kiadói kartonálásban
17844.

Rufpreis:
2 000 HUF
17845.

Rufpreis:
2 400 HUF
17846.

Rufpreis:
1 200 HUF
17847.

Rufpreis:
1 200 HUF
17848.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pósa Lajosné: Ispiláng, ispiláng. Gyermekversek. Bp., én., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Két színes képpel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két hiányzó színes képpel, egy lap alján szöveget nem érintő hiánnyal.
17849.

Rufpreis:
1 800 HUF
Mark Twain: Tamás úrfi kalandjai. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1922., Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17850.

Rufpreis:
1 200 HUF
Agnes Hoffmann: Prinzesschen vom Lindenhof. Eine Erzählung für junge Mädchen. Mit vier Vollbildern nach Aquarellen von Fritz Bergen. Stuttgart,én., Levy & Müller. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17851.

Rufpreis:
1 200 HUF
La Fontaine: Mesék. Bp., 1955., Új Magyar Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17852.

Rufpreis:
1 000 HUF
17853.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF