Molnár Gábor: Jaguárországban. "Világjárók 18." Bp., 1961, Gondolat. F... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1500010/Molnar-Gabor-Jaguarorszagban-Vilagjarok-18-Bp-1961-Gondolat-Fekete-feher-kepekkel-~II2471426
2471426
17626
402
Books: Hunting
Beschreibung: Molnár Gábor: Jaguárországban. "Világjárók 18." Bp., 1961, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal
: tánczos_gábor