Kara-Murza: A nagy kínai parasztháború 18550-1864. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Példányszám: 2000. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval, gerincen és előzéklapon "660" tollas bejegyzéssel.