15783. 402. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 200 HUF
0 HUF
Eckhart Ferenc: 1848, a szabadság éve. Bp., 1948., Káldor György. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, körbevágott, kissé foltos lapokkal, hiányzó szennylappal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert