Bismarck, Andrássy and Their Successors. Folkstone, 1927, T. Fisher Un... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500006/Bismarck-Andrassy-and-Their-Successors-Folkstone-1927-T-Fisher-Unwind-Ltd-Serult-egeszvas~II2434397
2434397
15632
402
Books: History
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Bismarck, Andrássy and Their Successors. Folkstone, 1927, T. Fisher Unwind Ltd. Sérült egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Angol nyelven.
: tánczos_gábor