17578.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kis kertész. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1922, Pátria. VIII+330 p. Harmadik kiadás. Korabeli egészbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.