17586.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jókai Mór: Kertészetgazdászati jegyzetek. Bp., (1975), Mezőgazdasági Könyvkiadó. 80+4 p. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.