Szíj Béla: Berény Róbert. A szerző által Bánffy György (1927-2010) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1981, Corvina. Számos egészoldalas, színes reprodukcióval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban.