Ruskin: Velence kövei.II-III. kötet. Geócze Sarolta fordítása. H.n., 1897, a Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó Vállalata. Kissé kopott egészvászon kötésben, tulajdonosi névbélyegzővel és helyenként foltos lapokkal.