16772.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
László Gyula: Az ősember művészete. Bp., 1968, Corvina. megjelent 3000 példányban. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval, kiadói papír védőborító fülszövegét a hátsó szennylapra ragasztották.