16814.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
Boglár, Luiz - Kovács, Tamás: Arte indígena desde México hasta Perú. La Habana, 1986, Editorial Arte y Literatura. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Az Indián művészet Mexikótól Peruig (Bp., 1983, Corvina) c. könyv spanyol nyelvű kiadása.