Verne Gyula: Doktor Ox theóriája. Zacharias mester. Telelés Grönlandban. Dráma a levegőben.
Fordította Zigány Árpád. Jogosított magyar kiadás az eredeti francia képekkel. Budapest, 1903. Franklin T. 237 + [3] p. Festett, aranyozott, kiadói, kissé kopott vászonkötésben.