17885.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Tamási Áron: Ragyog egy csillag. A tábla rajzát Fenyves Sándor tervezte. Bp.,1938, Révai, 268 p. A tábla rajzát Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő tervezte. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen a "szalagok" kopottak, szakadtak.