17879.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Szabó Lőrinc: Reggeltől estig. Egy repülőutazás emléke. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp.,1937, Magyar Bibliofilek Szövetsége, (Gyoma Kner Izidor-ny.) Első kiadás. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.