Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bev. ellátta Koroda Pál. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.