17926.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.,1941], Nyugat,(Hungária-ny.), 161+1 p. A borÃtó grafikája Lengyel Lajos (1904-1978) grafikus, festÅ‘művész munkája. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borÃtóval.