18043.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Humor a bűnben. Megtörtént viccek, pesti anekdoták. Szomaházy István bevezetÅ‘jével. Vidám Könyvtár. Bp., én., NAP. Kiadói papÃrkötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, szakadt cÃmlappal, kis lapszéli sérülésekkel.