Horner Jakab: Melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás? (Beszélgetés egy kételkedővel.) Angolból fordítá. Bp.,1903., Londoni Vallásos Iratokat Terjesztő Társulat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.