Goethe, Johann Wolfgang von : Meister Vilmos tanulóévei I-III. köt. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,(1924),Dante. A címlap Biczó András munkája. Kiadói kopott félvászon-kötésben, két kötet gerincén kis sérüléssel.