17968.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Gaal József: Történeti beszélyek. Gaal József összes művei III. kötet. Nemzeti Könyvtár 28. Szerk.: Abafi Lajos. Bp., 1882, Aigner Lajos. 471 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, egyébként jó állapotban. Intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.