17966.
402. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Delmont, Joseph: Földrengés. Ford.: Rónay Mária. Bp., 1933, Nova. 242 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, az első kötéstábla belső oldala kissé sérült.