Schillers Sämmtliche Werke 1-12. (4 kötetben.) Leipzig, én., Philipp R... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~1500016/Schillers-Sammtliche-Werke-1-12-4-kotetben-Leipzig-en-Philipp-Recalm-Nemet-nyelven-Kiad~II2385206
2385206
17838
402
Books: Other languages
Beschreibung: Schillers Sämmtliche Werke 1-12. (4 kötetben.) Leipzig, én., Philipp Recalm. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: pelikán_kristóf