1900 Bát, Asszonyvásár, Frauenmarkt, Batovce; látkép. Nyomta és kiadta... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Ansichtskarten/Slowakei~1000007/1900-Bat-Asszonyvasar-Frauenmarkt-Batovce-latkep-Nyomta-es-kiadta-Joerges-13-sz-gener~II2472112
2472112
21811
402
5500
Slovakia
Ansichtskarten
Beschreibung: 1900 Bát, Asszonyvásár, Frauenmarkt, Batovce; látkép. Nyomta és kiadta Joerges 13. sz. / general view (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T2/3
: ra