Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-virag-mintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kopottas-10-5x10-5x6cm~II2441541
2441541
11193
401
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm
: karap_norbert