Zsolnay porcelán kisfiú kenyérrel, kézzel festett, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-porcelan-kisfiu-kenyerrel-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m20-cm-terv~II2465189
2465189
11211
401
Beschreibung: Zsolnay porcelán kisfiú kenyérrel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül
: karap_norbert