Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-buzavirag-mintas-bonbonniere-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal10x10-cm~II2466811
2466811
11201
401
Beschreibung: Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.10x10 cm
: karap_norbert