Victoria porcelán lábas ékszertartó porcelán ládika Matricás,jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Victoria-porcelan-labas-ekszertarto-porcelan-ladika-Matricas-jelzett-kis-kopassal-10x7x8-c~II2459739
2459739
11343
401
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Victoria porcelán lábas ékszertartó porcelán ládika Matricás,jelzett, kis kopással 10x7x8 cm
: karap_norbert