1 400 HUF
11
Vegyes porcelán tétel (9 db), közte Herendi Viktória mintás, tojás alakú bonbonier (sérült), Hollóházi, Aquincumi és Jan Becher porcelánok. Kézzel festett/matricás, kisebb kopásnyomokkal, egy sérült és javított.