Neorokokó 3 részes kandalló dísz. 1db figurális váza, 2 db figura. Ném... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Neorokoko-3-reszes-kandallo-disz-1db-figuralis-vaza-2-db-figura-Nemet-Kezzel-festett-ar~II2441767
2441767
11299
401
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Neorokokó 3 részes kandalló dísz. 1db figurális váza, 2 db figura. Német. Kézzel festett, aranyozott majolika, jelzett, sérült. m:26,5-28cm között.
: pelikán_kristóf