11266. 401. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Gyula címerével és városképével díszített porcelán korsó. Matricás, jelzett, peremén kis kopással, d: 9,5 cm, m: 11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert