Herendi (wbos) Windsor Branch mintás váza. Kézzel festett porcelán. Ap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-wbos-Windsor-Branch-mintas-vaza-Kezzel-festett-porcelan-Apro-kopasokkal-Jelzett-~II2455165
2455165
11136
401
24000
Beschreibung: Herendi (wbos) Windsor Branch mintás váza. Kézzel festett porcelán. Apró kopásokkal. Jelzett. m:25cm
: karap_norbert
Katalognummer: