11158. 401. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 400 HUF
0 HUF
Herendi virág mintás porcelán tányér, kosaras peremmel, kézzel festett, jelzett, felső peremén sérüléssel, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert