11138. 401. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Herendi süteményes tányér, kézzel festett, kopott, csorba,1884-1899, d: 20cm, jelzett: szalagos mázfeletti herendi és Herend masszábanyomott jelzés.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras