Herendi Eton mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Eton-mintas-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-8-5x9-cm~II2459922
2459922
11166
401
Beschreibung: Herendi Eton mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5x9 cm
: karap_norbert