Csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett He... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Csigan-lovaglo-putto-kezzel-festett-aranyozott-sorszamozott-jelzett-Herendi-porcelan-figura-hi~II2465165
2465165
11174
401
Beschreibung: Csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban, kopott 17x19cm
: karap_norbert