11350. 401. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
5 darabos tálalókészlet (szószos, sültes, csontos főzelékes stb.), porcelán, aranyozott, kopott, részben jelzett: Victoria Austria
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras