K. Bojár A. kerámia szamár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/K-Bojar-A-keramia-szamar-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-fulen-repedessel-m~II2435813
2435813
11071
401
Art-ceramics
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: K. Bojár A. kerámia szamár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, fülén repedéssel, m: 14×13 cm
: karap_norbert