11528. 401. Gelaufene Fernauktion Gläser
2 200 HUF
0 HUF
Bohemia dekoratív nagyméretű hamutál. Formába öntött, anyagában színezett üveg, matricával jelzett, minimális kopással, d: 15 cm, m: 10,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert