1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1923-24 Pázmány Péter Tudományegyetem fényképes leckekönyv, Ifj. Szinnyei József rektor valamint Négyesy László, Gombocz Zoltán, Császár Elemér, Eckhardt Sándor, Áldásy Antal tanárok aláírásaival, okmánybélyegekkel, kopott vászonkötésben