A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága: A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Egy térképpel, 33 ábrával és számos táblázattal. Budapest, 1908. Kilián Frigyes M. K. Egyetemi Könyvárús Bizománya. Sérült félvászon kötésben.