2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.