cca 1912 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Mensa-szám. Szerk., kiad. Dr. Patai József. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és kopott borítóval.