Antik fa ládika, címeres, intarziás díszítéssel, SR monogrammal, réz szerelékekkel, kulccsal, működő zárral. Kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, a belső borítás sérült, foltos, 24,5x12,5x13,5 cm