Herczeg Ferenc (szerk.): Uj Idők 1915 I. kötet, fél évfolyam. Budapest, 1915, Singer és Wolfner. I. világháborús képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott szecessziós félvászon kötésben. A gerince sérült.