1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1970 Repülés, űrrepülés c. folyóirat teljes évfolyama (12 szám, félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány oldalon jelölésekkel