Antik, címeres ón tál. XIX: sz. eleje. 1809-as évszámmal. Pecséttel je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Antik-cimeres-on-tal-XIX-sz-eleje-1809-as-evszammal-Pecsettel-jelzett-d-27-cm~II2403969
2403969
11603
401
Antique
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Antik, címeres ón tál. XIX: sz. eleje. 1809-as évszámmal. Pecséttel jelzett. d: 27 cm
: tm