Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 42... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000001/Aranyozott-ezustAg-nyakek-kovekkel-gazdagon-kirakva-jelzett-h-42-cm-brutto-40-5-g~II2464452
2464452
19016
401
Jewellery
Beschreibung: Aranyozott ezüst(Ag) nyakék, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 40,5 g
: tm