2 db régi ezüst (Ag) óratok (zsebóra és karóra), jelzettek, az egyik hátoldalán felirattal (Rothermere, London, 1929. Szt. István nap). Kisebb kopásnyomokkal, d: 5 cm és 3,5x2,5 cm, nettó: 38,45 g