10583.
401. Gelaufene Fernauktion
Stich
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db illusztráció Lermontow költeményeihez: "Az enyém!", A csók, A mentő angyal, Biela, Apotheozis. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.